Taking too long? Close loading screen.

.

خانه دانلود طرح لایه باز فتوشاپ تراکت تبلیغاتی تراکت مهد کودک طرح لایه باز تراکت تبلیغاتی مهد کودک psd

طرح لایه باز تراکت تبلیغاتی مهد کودک psd

طرح لایه باز و آماده فایل تبلیغاتی ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح لایه باز و آماده برگه های طرح لایه باز تراکت تبلیغاتی مهد کودک با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت چاپ و طراحی های گوناگون تبلیغاتی و حتی طراحی بنر شهری می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز و آماده برگه های تبلیغاتی فانتزی مهد کودک با فرمت psd و کیفیت بالا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • طرح تبلیغاتی تراکت مهد کودک ارائه شده در این پست با فرمت psd و کیفیت بالا کاملا لایه باز بوده و به راحتی می توانید هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز آماده برگه های تبلیغاتی مهد کودک با فرمت psd و کیفیت بالا شامل بیش از 40 لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ می باشد.
  • این طرح لایه باز و آماده برگه های تبلیغاتی مهد کودک با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز 15 در 21 سانتیمتر با رزولیشن 300dpi مناسب جهت چاپ و طراحی های گوناگون گرافیکی فانتزی مهد کودک ها می باشد.
  • طرح لایه باز تبلیغاتی فانتزی مهد کودک با فرمت psd و کیفیت بالا اختصاصی بوده و تنها از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو می توانید آن را دانلود کنید.
  • حجم این طرح لایه باز و آماده طرح تراکت تبلیغاتی مهد کودک با فرمت psd و کیفیت بالا تنها 10 مگا بایت می باشد.

طرح لایه باز تراکت تبلیغاتی مهد کودک psd

جهت دانلود این طرح لایه باز و آماده طرح تراکت تبلیغاتی مهد کودک و آموزشگاه های کودکانه با فرمت psd و کیفیت بالا از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو پس از مراجعه به ادامه بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

طرح لایه باز تراکت تبلیغاتی مهد کودک psd
طرح لایه باز تراکت تبلیغاتی مهد کودک psd

جهت مشاهده تمامی برگه های تبلیغاتی اینجا را کلیک کنید.

ابراهیم قلی پور

دیدگاهتان را بنویسید

دانلود طرح
حجم فایل: 10 مگابایت
پسورد: www.vatanphoto.com