Taking too long? Close loading screen.

خانه طرح لایه باز عمومی بکگراند لایه باز طرح تبلیغاتی پیشرفت با تبلیغات psd

طرح تبلیغاتی پیشرفت با تبلیغات psd

طرح لایه باز ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح تبلیغاتی پیشرفت با تبلیغات با فرمت psd و کاملا لایه باز قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز تبلیغاتی پیشرفت با تبلیغات با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • طرح تبلیغاتی پیشرفت با تبلیغات در فضای مجازی با فرمت psd و کاملا لایه باز بوده و شما دوستان می توانید به راحتی هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز تبلیغاتی پیشرفت با تبلیغاتی در فضای مجازی با فرمت psd بیش از ۵۰ لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش می باشد.
  • حجم این طرح لایه باز تبلیغاتی پیشرفت در کارها با تبلیغات در فضای مجازی با فرمت psd تنها ۳۳ مگا بایت می باشد.
  • این طرح لایه باز تبلیغاتی پیشرفت در کارها با تبلیغات در فضای مجازی با فرمت psd در سایز ۲۹ در ۱۹ سانتیمتر و با رزولیشن ۳۰۰dpi مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون می باشد.

طرح تبلیغاتی پیشرفت با تبلیغات

جهت دانلود این طرح لایه باز تبلیغاتی پیشرفت در کارها با تبلیغات در فضای مجازی با فرمت psd و کیفیت بالا پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

طرح تبلیغاتی پیشرفت با تبلیغات psd
طرح تبلیغاتی پیشرفت با تبلیغات psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 33 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما