Taking too long? Close loading screen.

.

خانه طرح لایه باز عمومی بکگراند لایه باز طرح لایه باز تبلیغاتی لوازم آرایشی و بهداشتی psd

طرح لایه باز تبلیغاتی لوازم آرایشی و بهداشتی psd

 طرح تبلیغاتی لوازم آرایشی و بهداشتی psd

طرح لایه باز آماده شده برای این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح کاملا لایه باز مناسب برای فعالیت های تبلیغاتی لوازم آرایشی و بهداشتی با فرمت psd می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز تبلیغاتی لوازم آرایشی و بهداشتی با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاه کرد:

  • طرح تبلیغاتی ارائه شده در این لحظه مناسب برای فروشگاه های لوازم آرایشی و بهداشتی کاملا لایه باز بوده و شما دوستان می توانید به راحتی هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • لازم به یاد آوری است این طرح لایه باز بکگراند تبلیغاتی مناسب برای فروشگاه های لوازم آرایشی و بهداشتی دارای طرح جذابی برای طراحی های کارت ویزیت و یا تابلوهای تبلیغاتی این فروشگاه ها می باشد.
  • این طرح لایه باز بکگراند تبلیغاتی مناسب برای فروشگاه های لوازم آرایشی و بهداشتی دارای 5 لایه کاملا تفکیک شده و قابل انتقال به طرح های دیگر می باشد.
  • این طرح لایه باز بکگراند تبلیغاتی مناسب برای فروشگاه های لوازم آرایشی و بهداشتی در سایز 30 در 20 سانتیمتر و با کیفیت بالا رزولیشن 300dpi طراحی و ارائه شده است.
  • حجم این طرح لایه باز بکگراند تبلیغاتی مناسب برای کارت ویزیت و فعالیت های تبلیغاتی دیگر فروشگاه های لوازم آرایشی و بهداشتی تنها 20 مگا بایت می باشد.

جهت دانلود این طرح لایه باز بکگراند تبلیغاتی مناسب برای کارت ویزیت و فعالیت های دیگر تبلیغاتی فروشگاه های لوازم آرایشی و بهداشتی پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

طرح تبلیغاتی لوازم آرایشی و بهداشتی psd

ابراهیم قلی پور

دیدگاهتان را بنویسید

دانلود طرح
حجم فایل: 20 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com