Taking too long? Close loading screen.

.

خانه طرح لایه باز عمومی بکگراند لایه باز طرح تبلیغاتی سه بعدی ساختمان psd

طرح تبلیغاتی سه بعدی ساختمان psd

طرح لایه باز ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح تبلیغاتی سه بعدی ساختمان با فرمت psd و لایه های تفکیک شده مناسب برای استفاده در طراحی های گوناگون می باشد.

از ویژگی های این طرح تبلیغاتی سه بعدی ساختمان با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح تبلیغاتی سه بعدی مناسب برای طراحی های گوناگون تبلیغاتی با فرمت psd و لایه های کاملا تفکیک شده می باشد و شما دوستان می توانید به راحتی هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز تبلیغاتی سه بعدی با فرمت psd بیش از ۵۰ لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش می باشد.
  • این طرح لایه باز تبلیغاتی سه بعدی ساختمان با فرمت psd در سایز ۲۹ در ۱۹ سانتیمتر با رزولیشن ۳۰۰dpi مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون می باشد.
  • حجم این طرح لایه باز تبلیغاتی سه بعدی ساختمان با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۴۸ مگا بایت می باشد.

طرح تبلیغاتی سه بعدی ساختمان

جهت دانلود این طرح لایه باز تبلیغاتی سه بعدی ساختمان با فرمت psd پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

طرح تبلیغاتی سه بعدی ساختمان psd
طرح تبلیغاتی سه بعدی ساختمان psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 48 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما