Taking too long? Close loading screen.

.

خانه طرح لایه باز عمومی بکگراند لایه باز طرح بکگراند گرافیکی مهد کودک psd

طرح بکگراند گرافیکی مهد کودک psd

طرح لایه باز ارائه شده در این پست یک طرح بکگراند گرافیکی مهد کودک با فرمت psd مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون تبلیغاتی و مهد کودک ها با کیفیت بالا می باشد.

از ویژگی های این این طرح بکگراند لایه باز گرافیکی مهد کودک با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح لایه باز بکگراند گرافیکی مهد کودک ها با فرمت psd کاملا لایه باز بوده و شما دوستان می توانید هر گونه تغییر مد نظرتان را در آن اعمال کنید و یا از المان های آن در طراحی های گوناگون خود استفاده کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح بکگراند لایه باز گرافیکی مهد کودک با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از ۵ لایه کاملا تفکیک شده می باشد.
  • این طرح لایه باز بکگراند گرافیکی مهد کودک با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز ۱۶ در ۱۲ سانتیمتر با رزولیشن ۳۰۰dpi مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون می باشد.
  • حجم این طرح لایه باز بکگراند گرافیکی مهد کودک با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۹ مگا بایت می باشد.

طرح بکگراند گرافیکی مهد کودک

جهت دانلود این طرح لایه باز بکگراند گرافیکی مهد کودک با فرمت psd و کیفیت بالا از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

طرح بکگراند گرافیکی مهد کودک psd
طرح بکگراند گرافیکی مهد کودک psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 9 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما