Taking too long? Close loading screen.

خانه طرح لایه باز عمومی بکگراند لایه باز طرح بکگراند گرافیکی فانتزی مهد کودک psd

طرح بکگراند گرافیکی فانتزی مهد کودک psd

طرح لایه باز و آماده بکگراند مهد کودک ارائه شده در این پست با فرمت psd و کیفیت بالا یک طرح بکگراند گرافیکی فانتزی مهد کودک مناسب جهت استفاده در انواع طراحی های کودکانه و مهد کودک ها می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز بکگراند گرافیکی فانتزی مهد کودک با فرمت psd و کیفیت بالا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • طرح بکگراند گرافیکی فانتزی مهد کودک با فرمت psd و کیفیت بالا کاملا لایه باز بوده و به راحتی می توانید از آن در طراحی های کودکانه خود و مهد کودک ها استفاده کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز بکگراند گرافیکی فانتزی مهد کودک با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از ۵۰ لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش می باشد.
  • طرح لایه باز و آماده بکگراند گرافیکی فانتزی مهد کودک با فرمت psd و کیفیت بالا شامل دو طرح جذاب در یک فایل psd بوده که می توانید از آن در طراحی های گوناگون خود استفاده کنید.
  • این طرح لایه باز و آماده بکگراند گرافیکی فانتزی مهد کودک با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز ۳۳ در ۲۵ سانتیمتر با رزولیشن ۳۰۰dpi مناسب جهت چاپ و استفاده در انواع طراحی ها می باشد.
  • حجم این طرح لایه باز بکگراند آماده گرافیکی فانتزی مهد کودک با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۱۰۰ مگا بایت می باشد.

طرح بکگراند گرافیکی فانتزی مهد کودک

جهت دانلود این طرح لایه باز و آماده بکگراند گرافیکی فانتزی مهد کودک با فرمت psd و کیفیت بالا پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

طرح بکگراند گرافیکی فانتزی مهد کودک psd
طرح بکگراند گرافیکی فانتزی مهد کودک psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 100 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما