Taking too long? Close loading screen.

.

خانه طرح لایه باز عمومی بکگراند لایه باز طرح بکگراند گرافیکی فانتزی مهد کودک psd

طرح بکگراند گرافیکی فانتزی مهد کودک psd

طرح لایه باز و آماده بکگراند مهد کودک ارائه شده در این پست با فرمت psd و کیفیت بالا یک طرح بکگراند گرافیکی فانتزی مهد کودک مناسب جهت استفاده در انواع طراحی های کودکانه و مهد کودک ها می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز بکگراند گرافیکی فانتزی مهد کودک با فرمت psd و کیفیت بالا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • طرح بکگراند گرافیکی فانتزی مهد کودک با فرمت psd و کیفیت بالا کاملا لایه باز بوده و به راحتی می توانید از آن در طراحی های کودکانه خود و مهد کودک ها استفاده کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز بکگراند گرافیکی فانتزی مهد کودک با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از ۵۰ لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش می باشد.
  • طرح لایه باز و آماده بکگراند گرافیکی فانتزی مهد کودک با فرمت psd و کیفیت بالا شامل دو طرح جذاب در یک فایل psd بوده که می توانید از آن در طراحی های گوناگون خود استفاده کنید.
  • این طرح لایه باز و آماده بکگراند گرافیکی فانتزی مهد کودک با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز ۳۳ در ۲۵ سانتیمتر با رزولیشن ۳۰۰dpi مناسب جهت چاپ و استفاده در انواع طراحی ها می باشد.
  • حجم این طرح لایه باز بکگراند آماده گرافیکی فانتزی مهد کودک با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۱۰۰ مگا بایت می باشد.

طرح بکگراند گرافیکی فانتزی مهد کودک

جهت دانلود این طرح لایه باز و آماده بکگراند گرافیکی فانتزی مهد کودک با فرمت psd و کیفیت بالا پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

طرح بکگراند گرافیکی فانتزی مهد کودک psd
طرح بکگراند گرافیکی فانتزی مهد کودک psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 100 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما