Taking too long? Close loading screen.

خانه طرح لایه باز عمومی طرح لایه باز گرافیکی کارتونی طرح بکگراند کودکانه مهدهای کودک psd

طرح بکگراند کودکانه مهدهای کودک psd

طرح لایه باز ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح بکگراند کودکانه مهدهای کودک مناسب برای طراحی های تبلیغاتی مهد کودک ها با فرمت psd و کیفیت بالا از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز کودکانه مهد کودک با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح بکگراند کودکانه مناسب برای مهد کودک ها با فرمت psd و کاملا لایه باز مناسب برای انواع فعالیت های تبلیغاتی مهد کودک ها و یا مهد های قرآنی می باشد.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز بکگراند کودکانه مهد کودک با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از ۱۵ لایه کاملا تفکیک شده می باشد.
  • این طرح لایه باز بکگراند کودکانه مناسب برای فعالیت های تبلیغاتی مهدهای کودک و مهد های قرآنی در سایز ۲۹ در ۳۰ سانتیمتر و با رزولیشن ۳۰۰dpi مناسب برای انواع طراحی ها جهت فعالیت های تبلیغاتی می باشد.
  • حجم این طرح لایه باز بکگراند کودکانه مناسب برای فعالیت های تبلیغاتی مهد کودک ها با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۲۰ مگا بایت است.

طرح بکگراند کودکانه مهدهای کودک

جههت دانلود این طرح لایه باز بکگراند کودکانه با فرمت psd و کیفیت بالا از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

طرح بکگراند کودکانه مهدهای کودک psd
طرح بکگراند کودکانه مهدهای کودک psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 20 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما