Taking too long? Close loading screen.

.

خانه طرح لایه باز عمومی بکگراند لایه باز طرح بکگراند کارت ویزیت و ست اداری psd

طرح بکگراند کارت ویزیت و ست اداری psd

طرح بکگراند کارت ویزیت و ست اداری psd

 طرح لایه باز بکگراند آماده و قابل ویرایش کارت ویزیت و ست اداری ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو با فرمت psd و کیفیت بسیار بالا می باشد که می توانید از آن به راحتی در طراحی های بکگراند کارت ویزیت و سربرگ یا ست اداری لوازم صوتی و تصویری استفاده کنید.

از ویژگی های این طرح لایه باز بکگراند آماده و قابل ویرایش کارت ویزیت و ست اداری با فرمت psd و کیفیت بالا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح بکگراند آماده و قابل ویرایش کارت ویزیت و ست اداری با فرمت psd و کاملا لایه باز بوده و شما دوستان می توانید هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید و یک طرح جذاب را ارائه دهید.
  • این طرح لایه باز بکگراند آماده و قابل ویرایش کارت ویزیت و ست اداری با فرمت psd در سایز ۸ در ۱۰ سانتیمتر و با رزولیشن ۶۰۰dpi مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون تبلیغاتی و گرافیکی می باشد.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز آماده و قابل ویرایش بکگراند کارت ویزیت و ست اداری با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از ۵ لایه تفکیک شده می باشد.
  • حجم این طرح لایه باز آماده و قابل ویرایش بکگراند کارت ویزیت و ست اداری با فرمت psd تنها ۹ مگا بایت است که می توانید آن را در یک فایل zip دریافت کرده و مورد استفاده قرار دهید.

بکگراند کارت ویزیت

جهت دانلود این طرح لایه باز آماده و قابل ویرایش بکگراند کارت ویزیت و ست اداری مناسب برای طراحی های تبلیغاتی فروشگاه های صوت و تصویر با فرمت psd و کیفیت بالا پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

طرح بکگراند کارت ویزیت و ست اداری psd
طرح بکگراند کارت ویزیت و ست اداری psd

ابراهیم قلی پور

دیدگاهتان را بنویسید

دانلود طرح
حجم فایل: 9 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com