Taking too long? Close loading screen.

.

خانه طرح لایه باز عمومی بکگراند لایه باز طرح بکگراند کارت ویزیت آماده psd

طرح بکگراند کارت ویزیت آماده psd

طرح لایه باز ارائه شده در این پست یک طرح بکگراند کارت ویزیت آماده مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون با فرمت psd می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز بکگراند کارت ویزیت آماده با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • طرح بکگراند کارت ویزیت آماده ارائه شده در این پست با فرمت psd و کاملا لایه باز بوده که می توانید به راحتی از آن در طراحی های گوناگون خود استفاده کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز بکگراند کارت ویزیت آماده با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از ۱۵ لایه تفکیک شده و قابل ویرایش می باشد.
  • این طرح لایه باز بکگراند کارت ویزیت آماده با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز ۱۹۹ در ۱۲۰ سانتیمتر با رزولیشن ۷۲dpi و مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون می باشد.
  • حجم این طرح لایه باز بکگراند کارت ویزیت آماده مناسب جهت طراحی های گوناگون با فرمت psd تنها ۳۱ مگا بایت می باشد.

طرح بکگراند کارت ویزیت آماده

جهت دانلود این طرح لایه باز بکگراند کارت ویزیت آماده مناسب جهت طراحی های گوناگون تبلیغاتی با فرمت psd پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

طرح بکگراند کارت ویزیت آماده psd
طرح بکگراند کارت ویزیت آماده psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 31 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما