Taking too long? Close loading screen.

.

خانه طرح لایه باز عمومی طرح لایه باز قاب عکس طرح بکگراند مهد کودک نقاشی آبرنگ psd

طرح بکگراند مهد کودک نقاشی آبرنگ psd

طرح لایه باز ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح بکگراند مهد کودک نقاشی آبرنگ و فرمت psd مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون کودکانه می باشد.

از ویژگی های این طرح بکگراند مهد کودک نقاشی آبرنگ برای مهد کودک ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح بکگراند مهد کودک مناسب برای طراحی های گوناگون کودکانه با فرمت psd و کیفیت بالا با طرح نقاشی آبرنگ مناسب جهت استفاده در طراحی های گرافیکی کودکانه می باشد.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز بکگراند مهد کودک با طرح نقاشی مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون گرافیکی و با فرمت psd بیش از ۴ لایه کاملا تفکیک شده یم باشد.
  • این طرح لایه باز بکگراند مهد کودک با طرح نقاشی آبرنگ در سایز ۴۰ در ۲۷ سانتیمتر و با رزولیشن ۱۵۰dpi مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون کودکانه می باشد.
  • حجم این طرح لایه باز بکگراند مهد کودک با طرح نقاشی آبرنگ با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۳ مگا بایت می باشد.

طرح بکگراند مهد کودک نقاشی آبرنگ

جهت دانلود این طرح لایه باز بکگراند مهد کودک با طرح نقاشی آبرنگ با فرمت psd و کیفیت بالا از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

طرح بکگراند مهد کودک نقاشی آبرنگ psd
طرح بکگراند مهد کودک نقاشی آبرنگ psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 3 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما