Taking too long? Close loading screen.

.

خانه طرح لایه باز عمومی بکگراند لایه باز طرح بکگراند فانتزی سبز مناسب برای طراحی psd

طرح بکگراند فانتزی سبز مناسب برای طراحی psd

 طرح بکگراند فانتزی سبز طراحی psd

طرحی که در این لحظه آماده دانلود کرده ایم یک طرح لایه باز بکگراند فانتزی سبز مناسب برای انواع فعالیت های تبلیغاتی و مناسب برای طراحی های فانتزی با فرمت psd می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز بکگراند فانتزی سبز مناسب برای طراحی های گوناگون با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح بکگراند فانتزی سبر مناسب برای طراحی های گوناگون تبلیغاتی کاملا لایه باز بوده و شما دوستان می توانید هر گونه تغییر مد نظر خود را در آن اعمال کنید.
  • این طرح لایه باز بکگراند فانتزی سبز مناسب برای طراحی های گوناگون با فرمت psd و قابل ویرایش می باشد.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز بکگراند فانتزی سبز مناسب برای طراحی های گوناگون بیش از ۱۰ لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش می باشد.
  • این طرح لایه باز بکگراند فانتزی سبز مناسب برای طراحی های گوناگون با فرمت psd در سایز ۱۴۸×۱۴۱ سانتیمتر و با رزولیشن ۷۲dpi می باشد.
  • حجم این طرح لایه باز بکگراند فانتزی سبز مناسب برای طراحی های گوناگون تبلیغاتی تنها ۲۵ مگا بایت می باشد.

جهت دانلود این طرح لایه باز بکگراند فانتزی سبز مناسب برای طراحی های گوناگون با فرمت psd و کیفیت بالا باید به ادامه مطلب این پست مراجعه کنید.

طرح بکگراند فانتزی سبز طراحی psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 25 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما