Taking too long? Close loading screen.

.

خانه طرح لایه باز عمومی بکگراند لایه باز طرح بکگراند شطرنجی کارت ویزیت psd

طرح بکگراند شطرنجی کارت ویزیت psd

طرح لایه باز ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح بکگراند شطرنجی کارت ویزیت مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون کارت ویزیت با فرمت psd و کیفیت بالا می باشد.

از ویژگی های این طرح بکگراند شطرنجی مناسب برای طراحی کارت ویزیت با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  •  طرح بکگراند شطرنجی مناسب جهت استفاده در طراحی های کارت ویزیت ارائه شده در این پست با فرمت psd و کاملا لایه باز بوده و شما دوستان می توانید هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح بکگراند شطرنجی مناسب جهت طراحی های کارت ویزیت با فرمت psd بیش از ۳ لایه کاملا تفکیک شده و قابل وانتقال در طراحی های دیگر می باشد.
  • این طرح لایه باز بکگراند شطرنجی مناسب برای طراحی کارت ویزیت با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز ۲۲ در ۳۳ سانتیمتر و با رزولیشن ۳۰۰dpi مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون می باشد.
  • حجم این طرح لایه باز بکگراند شطرنجی مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگو کارت ویزیت با فرمت psd تنها ۸ مگا بایت می باشد.

طرح بکگراند شطرنجی کارت ویزیت

جهت دانلود این طرح لایه باز بکگراند شطرنجی مناسب برای طراحی های کارت ویزیت با فرمت psd و کیفیت بالا پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

طرح بکگراند شطرنجی کارت ویزیت psd
طرح بکگراند شطرنجی کارت ویزیت psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 8 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما