Taking too long? Close loading screen.

.

خانه طرح لایه باز عمومی بکگراند لایه باز طرح بکگراند المان پرده psd

طرح بکگراند المان پرده psd

طرح لایه باز ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح بکگراند المان پرده با فرمت psd و کیفیت بسیار بالا مناسب برای استفاده در طراحی های گوناگون می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز بکگراند المان پرده با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح لایه باز بکگراند المان پرده با فرمت psd و کیفیت بسیار بالا مناسب برای استفاده در طراحی های گوناگون و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ می باشد.
  • این طرح لایه باز بکگراند المان پرده با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز ۲۹ در ۱۹ سانتیمتر و با رزولیشن ۳۰۰dpi مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون تبلیغاتی می باشد.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح بکگراند لایه باز المان پرده با فرمت psd و کیفیت بالا از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو بیش از ۲۰ لایه کاملا تفکیک شده می باشد.
  • حجم این طرح لایه باز بکگراند المان پرده با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۷۰ مگا بایت می باشد.

طرح بکگراند المان پرده

جهت دانلود این طرح لایه باز بکگراند المان پرده با فرمت psd و کیفیت بالا از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

طرح بکگراند المان پرده psd
طرح بکگراند المان پرده psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 70 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما