Taking too long? Close loading screen.

.

طرح بنر پشت سن مراسمات اربعین psd

طرح لایه باز و آماده بنر پشت سن ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح لایه باز بنر پشت سن مراسمات اربعین با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت چاپ و طراحی می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز بنر پشت سن و منبر مراسمات اربعین با فرمت psd و کیفیت بالا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • طرح بنر شهری و طرح پشت سن مراسمات اربعین با فرمت psd و کیفیت بالا کاملا لایه باز بوده و به راحتی می توانید هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز بنر آماده پشت سن مراسمات اربعین با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از ۱۵ لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ می باشد.
  • این طرح لایه باز بنر آماده پشت سن مراسمات اربعین با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز ۲۰۰ در ۱۴۰ سانتیمتر با رزولیشن ۵۰dpi مناسب جهت چاپ و طراحی های گوناگون مذهبی می باشد.
  • این طرح لایه باز و آماده بنر پشت سن و منبر در مراسمات اربعین با فرمت psd و کیفیت بالا اختصاصی بوده و تنها از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو می توانید آن را دانلود کنید.
  • حجم این طرح لایه باز و آماده بنر پشت سن مراسمات اربعین محرم و صفر با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۸۳ مگا بایت می باشد.

طرح بنر پشت سن مراسمات اربعین

جهت دانلود این طرح لایه باز و آماده بنر پشت سن و منبر در مراسمات اربعین با فرمت psd و کیفیت بالا پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

بنر اربعین بنر لایه باز اربعین طرح لایه باز اربعین بنر پشت منبر اربعین

طرح بنر پشت سن مراسمات اربعین psd
طرح بنر پشت سن مراسمات اربعین psd

طرح بنر پشت سن مراسمات اربعین psd
طرح بنر پشت سن مراسمات اربعین psd
ابراهیم قلی پور

دیدگاهتان را بنویسید

دانلود طرح
حجم فایل: 83 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com