Taking too long? Close loading screen.

.

طرح بنر شهادت فاطمه الزهرا psd

طرح لایه باز آماده شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو یک طرح بنر شهادت فاطمه الزهرا سلام الله علیها می باشد که برای یکی از هیئت های مذهبی رشت طراحی شده است و اکنون با فرمت psd و قابل ویرایش در این پست ارائه می دهیم.

از ویژگی های این طرح لایه باز بنر شهری شهادت فاطمه الزهرا سلام الله علیها با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح بنر شهری شهادت فاطمه الزهرا سلام الله علیها کاملا لایه باز بوده و شما دوستان می توانید به راحتی هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز بنر شهری شهادت فاطمه الزهرا سلام الله علیها بیش از ۲۰ لایه کاملا تفکیک شده می باشد.
  • این طرح لایه باز بنر شهری شهادت فاطمه الزهرا سلام الله علیها فاطمیه کاملا اختصاصی بوده و تنها از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو می توانید آن را دانلود کنید.
  • این طرح لایه باز بنر شهری شهادت فاطمه الزهرا سلام الله علیها در سایز ۳۰۰ در ۲۰۰ سانتیمتر و با رزولیشن ۵۰dpi جهت چاپ بنر طراحی و اکنون ارائه می شود.
  • حجم این طرح لایه باز بنر شهری شهادت فاطمه الزهرا سلام الله علیها با کیفیت بالا و در سایز مناسب تنها ۱۵۵ مگا بایت می باشد.

طرح بنر شهادت فاطمه الزهرا

جهت دانلود این طرح لایه باز و با کیفیت بالا از بنر شهادت فاطمه الزهرا سلام الله علیها با فرمت psd و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

فاطمیه بنر فاطمیه بنر لایه باز فاطمیه بنر شهری فاطمیه بنر پشت سن فاطمیه بنر لایه باز پشت سن فاطمیه طرح لایه باز بنر فاطمیه طرح لایه باز فاطمیه

طرح بنر شهادت فاطمه الزهرا psd
طرح بنر شهادت فاطمه الزهرا psd

طرح بنر شهادت فاطمه الزهرا psd

ابراهیم قلی پور

دیدگاهتان را بنویسید

دانلود طرح
حجم فایل: 155 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com