Taking too long? Close loading screen.

.

طرح بنر تبریک عید قربان psd

طرح لایه باز بنر آماده و قابل ویرایش ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو یک طرح بنر تبریک عید قربان با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت چاپ و طراحی های گوناگون مذهبی عید قربان می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز بنر تبریک عید قربان با فرمت psd و کیفیت بالا طرح لایه باز عید قربان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • طرح بنر آماده و قابل ویرایش تبریک عید قربان ارائه شده در این پست با فرمت psd و کاملا لایه باز بوده و به راحتی می توانید هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز بنر آماده و قابل ویرایش تبریک عید قربان با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از ۱۰ لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش می باشد.
  • طرح لایه باز بنر آماده و قابل ویرایش تبریک عید قربان با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز ۳۰۰ در ۱۰۰ سانتیمتر با رزولیشن ۵۰dpi مناسب جهت چاپ و استفاده در طراحی های گوناگون می باشد.
  • حجم این طرح لایه باز و آماده بنر تبریک عید قربان با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۳۶ مگا بایت می باشد.
  • طرح لایه باز عید قربان بنر لایه باز عید قربان بنر عید قربان بنر تبریک عید قربان بنر شهری تبریک عید قربان

طرح بنر تبریک عید قربان

جهت دانلود این طرح لایه باز آماده و قابل ویرایش بنر عید قربان با فرمت psd و کیفیت بالا از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو مناسب جهت طراحی های گوناگون مذهبی عید سعید قربان پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

طرح بنر تبریک عید قربان
طرح بنر تبریک عید قربان

طرح بنر تبریک عید قربان psd
طرح بنر تبریک عید قربان psd
ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 37 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com