Taking too long? Close loading screen.

.

طرح استند رحلت حضرت محمد psd

طرح لایه باز بنر آماده و قابل ویرایش ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو یک طرح استند رحلت حضرت محمد ص با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت چاپ و طراحی های گوناگون مذهبی می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز استند رحلت حضرت رسول با فرمت psd و کیفیت بالا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • طرح استند آماده رحلت حضرت محمد ص با فرمت psd و کیفیت بالا لایه باز بوده و به راحتی می توانید از آن در طراحی های گوناگون مذهبی خود استفاده کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز استند آماده رحلت حضرت محمد با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از ۴ لایه تفکیک شده و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ می باشد.
  • این طرح استند رحلت حضرت رسول الله با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز ۹۰ در ۲۰۰ سانتیمتر با رزولیشن ۵۰dpi مناسب جهت چاپ بنر استند رحلت حضرت رسول ص با فرمت psd می باشد.
  • حجم این طرح لایه باز بنر استند آماده رحلت حضرت محمد با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۲۳ مگا بایت می باشد.
  • این طرح استند آماده و قابل ویرایش رحلت حضرت رسول مصطفی ص مناسب برای ادارات و موسسات دولتی و غیر دولتی می باشد.

طرح استند رحلت حضرت محمد

جهت دانلود این طرح لایه باز استند آماده رحلت حضرت محمد با فرمت psd و کیفیت بسیار بالا از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

بنر رحلت حضرت محمد بنر لایه باز رحلت حضرت محمد بنر استند رحلت حضرت محمد طرح لایه باز استند رحلت حضرت محمد طرح لایه باز رحلت حضرت محمد استند رحلت حضرت رسول

طرح استند رحلت حضرت محمد psd
طرح استند رحلت حضرت محمد psd

ابراهیم قلی پور

دیدگاهتان را بنویسید

دانلود طرح
حجم فایل: 23 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com