Taking too long? Close loading screen.

.

خانه طرح لایه باز عمومی طرح لایه باز تبلیغاتی طرح آماده کارت ویزیت مشاور املاک +psd

طرح آماده کارت ویزیت مشاور املاک +psd

 کارت ویزیتی که برای این پست سایت تخصصی گرافیک وطن فتو ارائه شده است از یکی از کارت ویزیت های جذاب و کاربردی برای مراکز مشاور املاک می باشد که می توانند در یک سمت کارت ویزیت خود این طرح را به همراه نام مشاور املاک خود و در سمت دیگر یک طرح ساده که در پست های دیگر این سایت قرار گرفته است به همراه متن مورد نظر را به چاپ برساند. این کارت ویزیت آماده کاملا لایه باز و قابل ویرایش می باشد. این طرح کارت ویزیت آماده مشاور املاک با فرمت psd و رزولیشن ۳۰۰dpi می باشد که در برابر تغییر سایز کیفیت خود را از دست نمی دهد.

دانلود رایگان طرح کاملا لایه باز و آماده کارت ویزیت مشاور املاک با فرمت psd و رزولیشن ۳۰۰dpi قابل ویرایش در فتوشاپ

برای دانلود رایگان طرح کاملا لایه باز و آماده کارت ویزیت مشاور املاک با قابلیت ویرایش در نرم افزار فتوشاپ و با کیفیت بالا از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو باید به ادامه مطلب این پست مراجعه کنید.

طرح آماده کارت ویزیت مشاور املاک +psd

دانلود رایگان بهترین و با کیفیت ترین و کمیاب ترین psd ها از تخصصی وطن فتو

 

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 65 مگابایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما