Taking too long? Close loading screen.

.

طرح آماده استند بنر رحلت حضرت رسول psd

طرح لایه باز بنر آماده و قابل ویرایش ارائه شده در این پست از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو یک طرح لایه باز آماده استند بنر رحلت حضرت رسول با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت چاپ و طراحی های مذهبی رحلت حضرت محمد ص می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز آماده بنر استند رحلت حضرت محمد با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • طرح آماده بنر استند رحلت حضرت رسول با فرمت psd و کیفیت بالا لایه باز بوده و به راحتی می توانید هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز استند بنر استند رحلت حضرت رسول با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از ۴ لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش فتوشاپ می باشد.
  • طرح لایه باز بنر آماده استند رحلت حضرت رسول با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز ۹۰ در ۲۰۰ سانتیمتر با رزولیشن ۵۰dpi مناسب جهت چاپ بنر استند شهری می باشد.
  • حجم این طرح لایه باز بنر استند آماده رحلت حضرت رسول با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۴ مگا بایت می باشد.
  • این طرح آماده بنر استند رحلت حضرت محمد مناسب برای ادارات و موسسات فرهنگی دولتی می باشد.

طرح آماده استند بنر رحلت حضرت رسول

جهت دانلود این طرح لایه باز بنر آماده استند رحلت حضرت رسول با فرمت psd و کیفیت بسیار بالا از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فو پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

بنر رحلت حضرت محمد بنر لایه باز رحلت حضرت محمد بنر استند رحلت حضرت محمد طرح لایه باز بنر رحلت حضرت محمد طرح بنر لایه باز استند حضرت محمد

طرح آماده استند بنر رحلت حضرت رسول psd
طرح آماده استند بنر رحلت حضرت رسول psd

ابراهیم قلی پور

دیدگاهتان را بنویسید

دانلود طرح
حجم فایل: 4 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com