Taking too long? Close loading screen.

.

تقویم 95 مزین به سخنان رهبری psd

تقویم 95 مزین به سخنان رهبری psd

طرح لایه باز و آماده تقویم 95 ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح لایه باز تقویم 95 مزین به سخنان رهبری پیرامون قوی کردن ملت ایران با فرمت psd و کیفیت بالا با طرح مذهبی ارائه شده است.

از ویژگی های این طرح لایه باز تقویم 95 مزین به سخنان رهبری با فرمت psd و کیفیت بالا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • طرح تقویم 95 مزین به سخنان رهبری با فرمت psd و کیفیت بالا کاملا لایه باز بوده و به راحتی می توانید تغییرات مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز و آماده تقویم 95 مزین به سخنان رهبر انقلاب اسلامی با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از 150 لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ می باشد.
  • این طرح لایه باز و آماده تقویم 95 مزین به بیانات رهبری با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز 25 در 50 سانتیمتر با رزولیشن 300dpi مناسب جهت چاپ و طراحی های گوناگون تقویم های مذهبی می باشد.
  • این طرح تقویم 95 مزین به سخنان امام خامنه ای حفظه الله با فرمت psd و کیفیت بالا اختصاصی بوده و تنها از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو می توانید آن را دانلود کنید.
  • حجم این طرح لایه باز و آماده تقویم 95 مزین به سخنان رهبری با فرمت psd و کیفیت بالا تنها 50 مگا بایت می باشد.

جهت دانلود این طرح لایه باز و آماده تقویم 95 مزین به سخنان رهبری با فرمت psd و کیفیت بالا پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

طرح لایه باز تقویم 96

تقویم 95 مزین به سخنان رهبری psd
تقویم 95 مزین به سخنان رهبری psd

 

ابراهیم قلی پور

دیدگاهتان را بنویسید

دانلود طرح
حجم فایل: 49 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com