Taking too long? Close loading screen.

.

تقویم 94 و قاب عکس کودکانه فانتزی psd

تقویم 94 و قاب عکس کودکانه فانتزی psd

طرح لایه باز تقویم 94 ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح لایه باز تقویم 94 و قاب عکس کودکانه فانتزی با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت طراحی و چاپ می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز تقویم 94 و قاب عکس کودکانه فانتزی با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • طرح تقویم 94 و قاب عکس کودکانه فانتزی ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح کاملا لایه باز بوده و به راحتی می توانید هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز تقویم 94 و قاب عکس کودکانه فانتزی با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از 150 لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش می باشد.
  • این طرح لایه باز تقویم 94 و قاب عکس کودکانه فانتزی با فرمت psd و کیفیت بالا اختصاصی بوده و تنها از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو می توانید آن را دانلود کنید.
  • این طرح لایه باز تقویم 94 و قاب عکس کودکانه فانتزی با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز 26 در 42 سانتیمتر با رزولیشن 300dpi مناسب جهت چاپ و استفاده در طراحی های گوناگون می باشد.
  • حجم این طرح لایه باز تقویم 94 و قاب عکس کودکانه فانتزی با فرمت psd و کیفیت بالا تنها 31 مگا بایت می باشد.

جهت دانلود این طرح لایه باز تقویم 94 و قاب عکس کودکانه فانتزی با فرمت psd و کیفیت بالا از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

طرح لایه باز تقویم 96

تقویم 94 و قاب عکس کودکانه فانتزی psd
تقویم 94 و قاب عکس کودکانه فانتزی psd

 

ابراهیم قلی پور

دیدگاهتان را بنویسید

دانلود طرح
حجم فایل: 32 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com