Taking too long? Close loading screen.

.

تقویم ۹۳ لوازم ورزشی وارش psd

طرحی که در این لحظه در سایت تخصصی گرافیک وطن فتو قرار خواهیم داد یک طرح کاملا لایه باز و با کیفیت از تقویم ۹۳ لوازم ورزشی وارش با فرمت psd می باشد.

از ویژگی های این تقویم ۹۳ کاملا لایه باز مناسب برای فروشگاه های لوازم ورزشی با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این تقویم ۹۳ طراحی شده برای یکی از فروشگاه های لوازم ورزشی استان گیلان که اکنون در این پست قرار گرفته است کاملا لایه باز بوده و شما دوستان می توانید متناسب با نیاز خود هر گونه تغییر مد نظر را در آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز از تقویم ۹۳ مناسب برای فروشگاه های لوازم ورزشی بیش از ۱۰۰ لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش می باشد.
  • فرمت این طرح لایه باز تقویم ۹۳ لوازم ورزشی psd بوده و در نرم افزار فتوشاپ قابل اجرا می باشد.
  • این طرح لایه باز تقویم ۹۳ مناسب برای فروشگاه های لوازم ورزشی در سایز ۲۹ سانتیمتر در ۴۲ سانتیمتر یعنی A3 طراحی و ارائه شده است.
  • رزولیشن این طرح لایه باز تقویم ۹۳ مناسب برای فروشگاه های لوازم ورزشی ۳۰۰dpi بوده که می توان از آن برای چاپ با کیفیت بالا استفاده کرد.
  • این طرح لایه باز تقویم ۹۳ مناسب برای لوازم ورزشی کاملا اختصاصی بوده و تنها از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو می توانید آن را دانلود کنید.
  • حجم این طرح لایه باز تقویم ۹۳ مناسب برای فروشگاه های لوازم ورزشی تنها ۲۶ مگا بایت می باشد.

تقویم ۹۳ لوازم ورزشی وارش psd

جهت دانلود این طرح لایه باز تقویم ۹۳ مناسب برای فروشگاه های لوازم ورزشی با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز مناسب باید به ادامه مطلب این پست مراجعه کنید.

طرح لایه باز تقویم ۹۶

تقویم 93 لوازم ورزشی وارش psd

ابراهیم قلی پور

2 دیدگاه دربارهٔ «تقویم ۹۳ لوازم ورزشی وارش psd»

  1. سلام با پرداخت هزینه user , password دریافت کردم فایل دانلود شده ولی password اعلام شده در سایت برای zip کار نمیکند . لطفا جواب

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

دانلود طرح
حجم فایل: 26 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com