Taking too long? Close loading screen.

.

تقویم تبلیغاتی 94 مناسب مهد کودک psd

تقویم تبلیغاتی 94 مناسب مهد کودک psd

طرح لایه باز تقویم تبلیغاتی ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح تقویم تبلیغاتی 94 مناسب برای مهد کودک ها و مهد های قرآنی با فرمت psd و کیفیت بالا می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز تقویم تبلیغاتی 94 مناسب برای مهد کودک ها و مهد های قرآنی با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح تقویم تبلیغاتی 94 مناسب برای مهد کودک ها و مهد قرآنی ها با فرمت psd و کیفیت بالا کاملا لایه باز بوده و به راحتی می توانید هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز تقویم تبلیغاتی 94 مناسب برای مهد کودک ها و مهد قرآنی با فرمت psd بیش از 150 لایه تفکیک شده و قابل ویرایش می باشد.
  • این طرح لایه باز تقویم تبلیغاتی 94 مناسب برای مهد کودک ها و مهدهای قرآنی با فرمت psd و کیفیت بالا اختصاصی بوده و تنها از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو می توانید آن را دانلود کنید.
  • طرح لایه باز تقویم تبلیغاتی 94 مناسب برای مهد کودک ها و مهدهای قرآنی ارائه شده در این پست با فرمت psd و در سایز 26 در 42 سانتیمتر با رزولیشن 300dpi مناسب جهت چاپ می باشد.
  • حجم طرح لایه باز تقویم تبلیغاتی 94 مناسب برای مهد کودک ها و مهدهای قرآنی با فرمت psd و کیفیت بالا تنها 18 مگا بایت می باشد.

جهت دانلود این طرح لایه باز تقویم تبلیغاتی 94 مناسب برای مهد کودک ها و مهدهای قرآنی با فرمت psd و کیفیت بالا پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

طرح لایه باز تقویم 96

تقویم تبلیغاتی 94 مناسب مهد کودک psd
تقویم تبلیغاتی 94 مناسب مهد کودک psd

 

ابراهیم قلی پور

دیدگاهتان را بنویسید

دانلود طرح
حجم فایل: 18مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com