Taking too long? Close loading screen.

.

تراکت تبلیغاتی رستوران در سه رنگ psd

طرح لایه باز و آماده تراکت ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح لایه باز و آماده تراکت تبلیغاتی رستوران در سه رنگ و مناسب برای آشپزخانه های خانگی با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت چاپ و طراحی های گوناگون می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز و آماده تراکت تبلیغاتی رستوران در سه رنگ با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت چاپ و طراحی های گوناگون می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • طرح تراکت تبلیغاتی رستوران و آشپزخانه خانگی با فرمت psd و کیفیت بالا ارائه شده در این پست کاملا لایه باز بوده و به راحتی می توانید تغییرات مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز و آماده تراکت تبلیغاتی آشپزخانه خانگی و رستوران ها با فرمت psd و کیفیت بالا شامل بیش از 50 لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ می باشد.
  • طرح لایه باز و آماده تراکت تبلیغاتی گرافیکی رستوران و آشپزخانه خانگی با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز A4 و با رزولیشن 300dpi مناسب جهت چاپ و طراحی های گوناگون تبلیغاتی می باشد.
  • طرح لایه باز و آماده تراکت تبلیغاتی رستوران ها و آشپزخانه خانگی ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو اختصاصی بوده و تنها از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو می توانید آن را دانلود کنید.
  • طرح لایه باز و آماده تراکت تبلیغاتی رستوران و آشپزخانه خانگی ارائه شده در این پست با فرمت psd در سه رنگ بوده که می توانید آن ها را یکجا دانلود کرده و از آن ها در طراحی های گوناگون خود استفاده کنید.
  • حجم این مجموعه تراکت تبلیغاتی رستوران در سه رنگ با فرمت psd و کیفیت بالا تنها 93 مگا بایت می باشد.

تراکت تبلیغاتی رستوران در سه رنگ psd

جهت دانلود این مجموعه طرح لایه باز تراکت تبلیغاتی رستوران در سه رنگ و آشپزخانه های خانگی با فرمت psd و کیفیت بالا پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

تراکت تبلیغاتی رستوران در سه رنگ psd
تراکت تبلیغاتی رستوران در سه رنگ psd

ابراهیم قلی پور

دیدگاهتان را بنویسید

دانلود طرح
حجم فایل: 93 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com