Taking too long? Close loading screen.

خانه طرح لایه باز عمومی بکگراند لایه باز بکگراند گل بنفش کودکانه فانتزی psd

بکگراند گل بنفش کودکانه فانتزی psd

طرح لایه باز و آماده بکگراند گل ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک بکگراند گل بنفش کودکانه فانتزی با فرمت psd و کیفیت بالا بوده که می توانید از آن در طراحی های کودکانه خود استفاده کنید.

از ویژگی های این طرح لایه باز بکگراند آماده گل بنفش کودکانه فانتزی با فرمت psd و کیفیت بالا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • طرح بکگراند لایه باز گل بنفش کودکانه فانتزی با فرمت psd و کیفیت بالا کاملا لایه باز بوده و به راحتی می توانید از آن در طراحی های کودکانه و یا طراحی های گل فروشی از آن استفاده کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح بکگراند لایه باز گل بنفش کودکانه فانتزی با فرمت psd و کیفیت بالا شامل ۵ لایه تفکیک شده مناسب جهت چاپ و طراحی های گوناگون می باشد.
  • این طرح لایه باز و آماده بکگراند لایه باز گل بنفش کودکانه فانتزی با فرمت psd و کیفیت بالا شامل ۳۳ در ۲۵ سانتیمتر با رزولیشن ۳۰۰dpi مناسب جهت چاپ و طراحی های گوناگون تبلیغاتی می باشد.
  • حجم این طرح لایه باز و آماده بکگراند لایه باز  گل بنفش کودکانه فانتزی با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۳۵ مگا بایت می باشد.

بکگراند گل بنفش کودکانه فانتزی

جهت دانلود این طرح لایه باز و آماده بکگراند لایه باز گل بنفش کودکانه فانتزی با فرمت psd و کیفیت بالا پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

بکگراند گل بنفش کودکانه فانتزی psd
بکگراند گل بنفش کودکانه فانتزی psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 35 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما