Taking too long? Close loading screen.

.

خانه طرح لایه باز عمومی بکگراند لایه باز بکگراند گرافیکی فانتزی کارت پستال psd

بکگراند گرافیکی فانتزی کارت پستال psd

 طرح لایه باز بکگراند گرافیکی فانتزی کارت پستال ارائه شده در این پست با فرمت psd و کاملا لایه باز بوده که می توانید به راحتی هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.

تعداد لایه های بکار رفته در این طرح بکگراند لایه باز گرافیکی فانتزی کارت پستال با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح بکگراند لایه باز گرافیکی فانتزی کارت پستال با فرمت psd و کاملا لایه باز بوده که می توانید هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح بکگراند لایه باز گرافیکی فانتزی کارت پستال با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از ۳۰ لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش می باشد.
  • این طرح بکگراند لایه باز گرافیکی فانتزی کارت پستال با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز ۱۰ در ۱۵ سانتیمتر و با رزولیشن ۳۰۰dpi مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون و چاپ می باشد.
  • حجم این طرح بکگراند لایه باز گرافیکی فانتزی کارت پستال با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۲۳ مگا بایت می باشد.

بکگراند گرافیکی فانتزی کارت پستال

جهت دانلود این طرح لایه باز بکگراند گرافیکی فانتزی کارت پستال مناسب برای طراحی های گوناگون گرافیکی با فرمت psd پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

بکگراند گرافیکی فانتزی کارت پستال psd
بکگراند گرافیکی فانتزی کارت پستال psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 23 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com