Taking too long? Close loading screen.

.

خانه طرح لایه باز عمومی آیکن لایه باز بکگراند گرافیکی خوشه انگور psd

بکگراند گرافیکی خوشه انگور psd

طرح لایه باز و آماده بکگراند گرافیکی ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح بکگراند گرافیکی خوشه انگور با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت چاپ و طراحی های گوناگون می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز و آماده بکگراند لایه باز گرافیکی خوشه انگور با فرمت psd و کیفیت بالا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • طرح بکگراند با کیفیت گرافیکی خوشه انگور با فرمت psd و کیفیت بالا کاملا لایه باز بوده و به راحتی می توانید از آن در طراحی های گوناگون خود استفاده کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز و آماده بکگراند خوشه انگور با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از ۲۵ لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش می باشد.
  • طرح لایه باز و آماده بکگراند لایه باز گرافیکی خوشه انگور با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز ۲۱ در ۲۹ سانتیمتر با رزولیشن ۳۰۰dpi مناسب جهت چاپ و وطراحی های گوناگون می باشد.
  • حجم این طرح لایه باز و آماده بکگراند لایه باز گرافیکی خوشه انگور با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۱۳ مگا بایت می باشد.

بکگراند گرافیکی خوشه انگور

جهت دانلود این طرح لایه باز و آماده بکگراند لایه باز گرافیکی خوشه انگور با فرمت psd و کیفیت بالا از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

بکگراند گرافیکی خوشه انگور psd
بکگراند گرافیکی خوشه انگور psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 13 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com