Taking too long? Close loading screen.

خانه طرح لایه باز عمومی بکگراند لایه باز بکگراند کودکانه گرافیکی مهد کودک psd

بکگراند کودکانه گرافیکی مهد کودک psd

طرح لایه باز بکگراند ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح بکگراند کودکانه گرافیکی مهد کودک مناسب برای طراحی های کودکانه و مهد کودک با فرمت psd می باشد.

از ویژگی های این بکگراند لایه باز کودکانه گرافیکی مهد کودک با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح بکگراند لایه باز کودکانه گرافیکی مهد کودک با فرمت psd و کاملا لایه باز بوده و شما دوستان می توانید هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • این طرح بکگراند لایه باز کودکانه گرافیکی مهد کودک با فرمت psd و کیفیت بالا با بیش از ۵ لایه کاملا تفکیک شده و مناسب جهت طراحی می باشد.
  • این طرح بکگراند لایه باز کودکانه گرافیکی مهد کودک با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز ۳۰ در ۲۵ سانتیمتر و با رزولیشن ۳۰۰dpi مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون می باشد.
  • حجم این طرح لایه باز بکگراند گرافیکی مهد کودک با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۳۹ مگا بایت می باشد.

بکگراند کودکانه گرافیکی مهد کودک

جهت دانلود این طرح بکگراند لایه باز کودکانه گرافیکی مهد کودک با فرمت psd و کیفیت بالا پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

بکگراند کودکانه گرافیکی مهد کودک psd
بکگراند کودکانه گرافیکی مهد کودک psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 39 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما