Taking too long? Close loading screen.

.

خانه طرح لایه باز عمومی بکگراند لایه باز بکگراند کارت پستال فانتزی گرافیکی psd

بکگراند کارت پستال فانتزی گرافیکی psd

این طرح لایه باز بکگراند ارائه شده در این لحظه از سایت یک طرح بکگراند کارت پستال فانتزی گرافیکی با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت طراحی های گوناگون گرافیکی می باشد.

از ویژگی های این طرح بکگراند لایه باز کارت پستال فانتزی گرافیکی با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح بکگراند لایه باز کارت پستال فانتزی گرافیکی با فرمت psd و کاملا لایه باز بوده و شما دوستان می توانید هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح بکگراند لایه باز کارت پستال فانتزی گرافیکی با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از ۴ لایه کاملا تفکیک شده می باشد.
  • این طرح بکگراند لایه باز کارت پستال فانتزی گرافیکی با فرمت psd در سایز ۲۰ در ۱۴ سانتیمتر با رزولیشن ۳۰۰dpi مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون می باشد.
  • حجم این طرح بکگراند لایه باز کارت پستال فانتزی گرافیکی با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۹ مگا بایت می باشد.

بکگراند کارت پستال فانتزی گرافیکی

جهت دانلود این طرح بکگراند لایه باز کارت پستال فانتزی گرافیکی با فرمت psd و کیفیت بالا پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

بکگراند کارت پستال فانتزی گرافیکی psd
بکگراند کارت پستال فانتزی گرافیکی psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 9 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما