Taking too long? Close loading screen.

.

خانه طرح لایه باز عمومی بکگراند لایه باز بکگراند کارت ویزیت کفش سلطنتی psd

بکگراند کارت ویزیت کفش سلطنتی psd

 بکگراند کارت ویزیت کفش سلطنتی psd

طرح لایه باز ارائه شده در این پست از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک بکگراند کاملا لایه باز و مناسب برای کارت ویزیت کفش فروشی های زنانه با فرمت psd می باشد.

از ویژگی های این بکگراند کارت ویزیت مناسب برای کفش فروشی های زنانه با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح بکگراند کارت ویزیت مناسب برای کفش های زنانه کاملا لایه باز بوده و شما دوستان می توانید متناسب با نیاز خود از آن استفاده کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز بکگراند کارت ویزیت کفش های زنانه بیش از ۹ لایه تفکیک شده و قابل ویرایش است.
  • این طرح لایه باز بکگراند کارت ویزیت مناسب برای کفش های زنانه در سایز ۱۰ در ۶ سانتیمتر و با رزولیشن ۳۰۰dpi جهت چاپ ارائه شده است.
  • حجم این طرح لایه باز بکگراند کارت ویزیت مناسب برای فروشگاه های کفش زنانه تنها ۶ مگا بایت می باشد.

جهت دانلود این طرح لایه باز بکگراند کارت ویزیت مناسب برای فروشگاه های کفش زنانه با فرمت psd و کیفیت بالا از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو باید به ادامه مطلب این پست مراجعه کنید.

بکگراند کارت ویزیت کفش سلطنتی psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 6 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما