Taking too long? Close loading screen.

.

خانه طرح لایه باز عمومی بکگراند لایه باز بکگراند کارت ویزیت نورانی و رنگارنگ psd

بکگراند کارت ویزیت نورانی و رنگارنگ psd

طرح لایه باز بکگراند کارت ویزیت نورانی و رنگارنگ ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو با فرمت psd و کاملا لایه باز می باشد و می توانید از آن در طراحی های خود استفاده کنید.

از ویژگی های این بکگراند لایه باز کارت ویزیت نورانی و رنگارنگ با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح بکگراند لایه باز کارت ویزیت نورانی و رنگارنگ ارائه شده در این پست با فرمت psd و کاملا لایه باز بوده و شما دوستان می توانید هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح بکگراند کارت ویزیت لایه باز نورانی و رنگارنگ ارائه شده در این پست با فرمت psd بیش از ۱۰ لایه کاملا تفکیک شده می بادش.
  • این طرح لایه باز بکگراند لایه باز کارت ویزیت نورانی و رنگارنگ در سایز مناسب و کیفیت بسیار بالا مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون می باشد.
  • حجم این طرح لایه باز بکگراند لایه باز کارت ویزیت نورانی و رنگارنگ با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۱۳ مگا بایت می باشد.

بکگراند کارت ویزیت نورانی و رنگارنگ

جهت دانلود این طرح لایه باز بکگراند کارت ویزیت نورانی و رنگارنگ با فرمت psd و کیفیت بالا از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

بکگراند کارت ویزیت نورانی و رنگارنگ psd
بکگراند کارت ویزیت نورانی و رنگارنگ psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 13 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما