Taking too long? Close loading screen.

.

خانه طرح لایه باز عمومی بکگراند لایه باز بکگراند کارت ویزیت موسیقی psd

بکگراند کارت ویزیت موسیقی psd

طرح لایه باز بکگراند کارت ویزیت ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح بکگراند کارت ویزیت موسیقی با فرمت psd و کیفیت بالا می باشد.

از ویژگی های این بکگراند لایه باز کارت ویزیت موسیقی با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح بکگراند لایه باز  کارت ویزیت موسیقی با فرمت psd و به صورت کاملا لایه باز بوده و شما دوستان می توانید به راحتی هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح بکگراند لایه باز کارت ویزیت موسیقی با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از ۷ لایه تفکیک شده می باشد.
  • این طرح بکگراند لایه باز کارت ویزیت موسیقی با فرمت psd در سایز ۳۳ در ۲۲ سانتیمتر و با رزولیشن ۳۰۰dpi مناسب جهت طراحی های گوناگون می باشد.
  • حجم این طرح بکگراند لایه باز کارت ویزیت موسیقی با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۳۲ مگا بایت می باشد.

بکگراند کارت ویزیت موسیقی

جهت دانلود این طرح بکگراند لایه باز کارت ویزیت موسیقی با فرمت psd و کیفیت بالا پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

بکگراند کارت ویزیت موسیقی psd
بکگراند کارت ویزیت موسیقی psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 32 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما