Taking too long? Close loading screen.

.

خانه طرح لایه باز عمومی بکگراند لایه باز بکگراند کارت ویزیت موبایل فروشی psd

بکگراند کارت ویزیت موبایل فروشی psd

طرح لایه باز ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو یک طرح لایه باز از بکگراند کارت ویزیت موبایل فروشی با فرمت psd و کیفیت بسیار بالا مناسب برای طراحی و چاپ می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز بکگراند کارت ویزیت آماده و قابل ویرایش موبایل فروشی ها با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح بکگراند کارت ویزیت آماده و قابل ویرایش مناسب برای موبایل فروشی ها با فرمت psd و به صورت لایه باز بوده و می توانید تغییرات مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید و یا در طراحی های گوناگون خود از آنان استفاده کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز بکگراند کارت ویزیت مناسب برای موبایل فروشی ها بیش از 50 لایه تفکیک شده می باشد.
  • این طرح لایه باز بکگراند کارت ویزیت آماده و قابل ویرایش موبایل فروشی در سایز 42 در 27 سانتیمتر و با رزولیشن 300dpi مناسب جهت طراحی و چاپ طرح های تبلیغاتی گوناگون می باشد.
  • حجم این طرح لایه باز بکگراند آماده و قابل ویرایش کارت ویزیت موبایل فروشی ها با فرمت psd و کیفیت بالا تنها 17 مگا بایت می باشد.
  • دانلود این طرح لایه باز بکگراند کارت ویزیت آماده موبایل فروشی در ادامه مطلب این سایت مقدور می باشد.

بکگراند کارت ویزیت موبایل فروشی

جهت دانلود این طرح لایه باز بکگراند کارت ویزیت موبایل فروشی با فرمت psd و کیفیت بسیار بالا از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

بکگراند کارت ویزیت موبایل فروشی psd

ابراهیم قلی پور

دیدگاهتان را بنویسید

دانلود طرح
حجم فایل: 17 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com