Taking too long? Close loading screen.

خانه طرح لایه باز عمومی بکگراند لایه باز بکگراند و کارت ویزیت فروشگاه گوشی همراه psd

بکگراند و کارت ویزیت فروشگاه گوشی همراه psd

بکگراند کارت ویزیت فروشگاه گوشی همراه psd

طرح لایه باز ارائه شده در این لحظه یک بکگراند مناسب برای کارت ویزیت فروشگاه های گوشی همراه با فرمت psd و قابل ویرایش و تغییر می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز بکگراند مناسب برای کارت ویزیت فروشگاه های گوشی همراه با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح بکگراند مناسب برای کارت ویزیت فروشگاه های گوشی همراه و یا فعالیت های تبلیغاتی موبایل فروشی ها کاملا لایه باز بوده و شما دوستان می توانید هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز بکگراند مناسب برای کارت ویزیت فروشگاه های گوشی همراه بیش از ۳۰ لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش می باشد.
  • این طرح لایه باز بکگراند مناسب برای کارت ویزیت فروشگاه های گوشی همراه در سایز ۳۲ در ۱۸ سانتیمتر و با رزولیشن ۳۰۰dpi طراحی و ارائه شده است.
  • این طرح لایه باز بکگراند مناسب برای طراحی کارت ویزیت فروشگاه های گوشی همراه با حجم ۳۰ مگا بایت بوده است.

جهت دانلود این طرح لایه باز بکگراند مناسب برای طراحی کارت ویزیت فروشگاه موبایل با کیفیت بالا و در سایز مناسب با فرمت psd از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو باید به ادامه مطلب این پست مراجعه کنید.

بکگراند کارت ویزیت فروشگاه گوشی همراه psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 29 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما