Taking too long? Close loading screen.

.

خانه طرح لایه باز عمومی بکگراند لایه باز بکگراند کارت ویزیت خدمات کامپیوتری psd

بکگراند کارت ویزیت خدمات کامپیوتری psd

 بکگراند کارت ویزیت خدمات کامپیوتری psd

طرح لایه باز ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح بکگراند کارت ویزیت خدمات کامپیوتری با فرمت psd و کیفیت بسیار بالا می باشد.

از ویژگی های این طرح بکگراند کارت ویزیت خدمات کامپیوتری با فرمت psd و کیفیت بالا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح بکگراند کارت ویزیت مناسب برای شرکت های خدمات کامپیوتری کاملا لایه باز بوده و شما دوستان می توانید به راحتی هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز بکگراند کارت ویزیت خدمات کامپیوتری با فرمت psd بیش از ۵۰ لایه کاملا تفکیک شده و قابل واستفاده در طراحی های گوناگون می باشد.
  • این طرح لایه باز بکگراند کارت ویزیت خدمات کامپیوتری در سایز ۲۹ در ۱۹ سانتیمتر و با رزولیشن ۳۰۰dpi مناسب جهت چاپ دیجیتال ارائه شده است.
  • حجم این طرح لایه باز بکگراند کارت ویزیت خدمات کامپیوتری با کیفیت بالا و فرمت psd تنها ۴۲ مگا بایت می باشد.

جهت دانلود این طرح لایه باز بکگراند کارت ویزیت مناسب برای شرکت های خدمات کامپیوتری با فرمت psd و کیفیت بالا پس از مراجعه به ادامه مطلب باید بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

بکگراند کارت ویزیت خدمات کامپیوتری psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 42 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما