Taking too long? Close loading screen.

خانه طرح لایه باز عمومی آیکن لایه باز بکگراند کارت ویزیت استودیو تصویر برداری psd

بکگراند کارت ویزیت استودیو تصویر برداری psd

طرح لایه باز و آماده کارت ویزیت ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح بکگراند کارت ویزیت استودیو تصویر برداری با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت چاپ و طراحی های گوناگون می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز و آماده بکگراند کارت ویزیت لایه باز استودیو تصویر برداری با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • طرح بکگراند کارت ویزیت لایه باز استودیو تصویر برداری با فرمت psd کاملا لایه باز بوده و به راحتی می توانید هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح بکگراند کارت ویزیت لایه باز استودیو تصویر برداری با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از ۲۰ لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش می باشد.
  • طرح لایه باز و آماده بکگراند کارت ویزیت لایه باز استودیو تصویر برداری با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز ۲۹ در ۲۱ سانتیمتر با رزولیشن ۳۰۰dpi مناسب جهت چاپ و طراحی های گوناگون می باشد.
  • حجم این طرح بک گراند لایه باز کارت ویزیت قابل ویرایش استودیو تصویر برداری با فرمت psd و کیفتی بالا تنها ۳۰ مگا بایت می باشد.

 بکگراند کارت ویزیت استودیو تصویر برداری

جهت دانلود این طرح لایه باز و آماده بکگراند کارت ویزیت قابل ویرایش استودیو تصویر برداری با فرمت psd و کیفیت بالا پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

بکگراند کارت ویزیت استودیو تصویر برداری psd
بکگراند کارت ویزیت استودیو تصویر برداری psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 30 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما