Taking too long? Close loading screen.

.

خانه طرح لایه باز عمومی آیکن لایه باز بکگراند کارت ویزیت استودیو تصویر برداری psd

بکگراند کارت ویزیت استودیو تصویر برداری psd

طرح لایه باز و آماده کارت ویزیت ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح بکگراند کارت ویزیت استودیو تصویر برداری با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت چاپ و طراحی های گوناگون می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز و آماده بکگراند کارت ویزیت لایه باز استودیو تصویر برداری با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • طرح بکگراند کارت ویزیت لایه باز استودیو تصویر برداری با فرمت psd کاملا لایه باز بوده و به راحتی می توانید هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح بکگراند کارت ویزیت لایه باز استودیو تصویر برداری با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از ۲۰ لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش می باشد.
  • طرح لایه باز و آماده بکگراند کارت ویزیت لایه باز استودیو تصویر برداری با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز ۲۹ در ۲۱ سانتیمتر با رزولیشن ۳۰۰dpi مناسب جهت چاپ و طراحی های گوناگون می باشد.
  • حجم این طرح بک گراند لایه باز کارت ویزیت قابل ویرایش استودیو تصویر برداری با فرمت psd و کیفتی بالا تنها ۳۰ مگا بایت می باشد.

 بکگراند کارت ویزیت استودیو تصویر برداری

جهت دانلود این طرح لایه باز و آماده بکگراند کارت ویزیت قابل ویرایش استودیو تصویر برداری با فرمت psd و کیفیت بالا پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

بکگراند کارت ویزیت استودیو تصویر برداری psd
بکگراند کارت ویزیت استودیو تصویر برداری psd

ابراهیم قلی پور

دیدگاهتان را بنویسید

دانلود طرح
حجم فایل: 30 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com