Taking too long? Close loading screen.

خانه طرح لایه باز عمومی بکگراند لایه باز بکگراند کارت ویزیت آکواریوم فروشی ها psd

بکگراند کارت ویزیت آکواریوم فروشی ها psd

طرح لایه باز ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک بکگراند کارت ویزیت آکواریوم فروشی ها مناسب برای طراحی کارت ویزیت آکواریوم فروشی ها با فرمت psd می باشد.

از ویژگی های این طرح بکگراند لایه باز کارت ویزیت آکواریوم فروشی ها با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح بکگراند لایه باز کارت ویزیت آکواریوم فروشی ها با فرمت psd و به صورت کاملا لایه باز بوده و شما دوستان می توانید هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح بکگراند لایه باز کارت ویزیت آکواریوم فروشی ها با فرمت psd بیش از ۲۰ لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش می باشد.
  • این طرح لایه باز بکگراند کارت ویزیت آکواریوم فروشی ها با فرمت psd در سایز ۴۲ در ۲۹ سانتیمتر و با رزولیشن ۳۰۰dpi مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون می باشد.
  • حجم این طرح لایه باز بکگراند کارت ویزیت آکواریوم با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۱۵ مگا بایت است.

بکگراند کارت ویزیت آکواریوم فروشی ها

جهت دانلود این طرح لایه باز بکگراند کارت ویزیت آکواریوم با فرمت psd و کیفیت بالا از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

بکگراند کارت ویزیت آکواریوم فروشی psd
بکگراند کارت ویزیت آکواریوم فروشی psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 15 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما