Taking too long? Close loading screen.

خانه طرح لایه باز عمومی بکگراند لایه باز بکگراند پوستر و کارت ویزیت دوربین کنون psd

بکگراند پوستر و کارت ویزیت دوربین کنون psd

 بکگراند پوستر و کارت ویزیت دوربین psd

طرح لایه باز ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح بکگراند پوستر و کارت ویزیت دوربین عکاسی کنون با فرمت psd می باشد که می توانید از آن در طراحی های تبلیغاتی خود استفاده کنید.

از ویژگی های این طرح لایه باز بکگراند پوستر و کارت ویزیت دوربین عکاسی با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح بکگراند پوستر و کارت ویزیت دوربین عکاسی کنون با فرمت psd و به صورت لایه باز می باشد که می توانید هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • این طرح لایه باز بکگراند پوستر و کارت ویزیت دوربین عکاسی کنون با فرمت psd در سایز ۱۳ در ۱۹ سانتیمتر و با رزولیشن ۳۰۰dpi مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون تبلیغاتی می باشد.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز بکگراند پوستر و کارت ویزیت دوربین عکاسی کنون با فرمت psd بیش از ۲۵ لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش می باشد.
  • حجم این طرح لایه باز بکگراند پوستر و کارت ویزیت دوربین عکاسی کنون با فرمت psd با کیفیت بالا تنها ۱۱ مگا بایت می باشد.

جهت دانلود این طرح لایه باز بکگراند پوستر و کارت ویزیت دوربین عکاسی با فرمت psd و با کیفیت بالا از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

بکگراند پوستر و کارت ویزیت دوربین psd
بکگراند پوستر و کارت ویزیت دوربین psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 11 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما