Taking too long? Close loading screen.

.

خانه طرح لایه باز عمومی بکگراند لایه باز بکگراند پوستر و کارت ویزیت دوربین کنون psd

بکگراند پوستر و کارت ویزیت دوربین کنون psd

طرح لایه باز ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح بکگراند پوستر و کارت ویزیت دوربین کنون با فرمت psd می باشد که می توانید از آن در طراحی های تبلیغاتی خود استفاده کنید.

از ویژگی های این طرح لایه باز بکگراند پوستر و کارت ویزیت دوربین عکاسی با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح بکگراند پوستر و کارت ویزیت دوربین عکاسی کنون با فرمت psd و به صورت لایه باز می باشد که می توانید هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • این طرح لایه باز بکگراند پوستر و کارت ویزیت دوربین عکاسی کنون با فرمت psd در سایز ۱۳ در ۱۹ سانتیمتر و با رزولیشن ۳۰۰dpi مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون تبلیغاتی می باشد.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز بکگراند پوستر و کارت ویزیت دوربین عکاسی کنون با فرمت psd بیش از ۲۵ لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش می باشد.
  • حجم این طرح لایه باز بکگراند پوستر و کارت ویزیت دوربین عکاسی کنون با فرمت psd با کیفیت بالا تنها ۱۱ مگا بایت می باشد.

بکگراند پوستر و کارت ویزیت دوربین کنون

جهت دانلود این طرح لایه باز بکگراند پوستر و کارت ویزیت دوربین عکاسی با فرمت psd و با کیفیت بالا از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

بکگراند پوستر و کارت ویزیت دوربین psd
بکگراند پوستر و کارت ویزیت دوربین کنون

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 11 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما