Taking too long? Close loading screen.

.

خانه طرح لایه باز عمومی بکگراند لایه باز بکگراند نقاشی مهد کودک لایه باز psd

بکگراند نقاشی مهد کودک لایه باز psd

طرح لایه باز ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح بکگراند نقاشی مهد کودک لایه باز و با فرمت psd به صورت ترانسپارنت بوده که می توانید به راحتی هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.

از ویژگی های این طرح لایه باز بکگراند نقاشی مهد کودک با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح بکگراند نقاشی مهد کودک با فرمت psd و به صورت لایه باز بوده که به راحتی می توانید هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز بکگراند نقاشی مهد کودک با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از ۵ لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش می باشد.
  • این طرح لایه باز بکگراند نقاشی مهد کودک با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز ۲۹ در ۲۱ سانتیمتر و با رزولیشن ۳۰۰dpi مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون می باشد.
  • حجم این طرح لایه باز بکگراند نقاشی مهد کودک با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۱۸ مگا بایت می باشد.

بکگراند نقاشی مهد کودک لایه باز

جهت دانلود این طرح لایه باز بکگراند نقاشی مهد کودک با فرمت psd و کیفیت بالا از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

بکگراند نقاشی مهد کودک لایه باز psd
بکگراند نقاشی مهد کودک لایه باز psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 18 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com