Taking too long? Close loading screen.

.

خانه طرح لایه باز عمومی بکگراند لایه باز بکگراند نقاشی شده جنگل psd

بکگراند نقاشی شده جنگل psd

طرح لایه باز و آماده بکگراند ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح لایه باز بکگراند نقاشی شده جنگل با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت چاپ و طراحی های گوناگون دیگر می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز و آماده بکگراند لایه باز نقاشی شده جنگل با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • بکگراند لایه باز نقاشی شده جنگل با فرمت psd و کیفیت بالا کاملا لایه باز بوده و به راحتی می توانید هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز و آماده بکگراند لایه باز نقاشی شده جنگل با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از ۵ لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش می باشد.
  • طرح لایه باز و آماده بکگراند جنگل نقاشی شده با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز ۲۹ در ۲۱ سانتیمتر با رزولیشن ۷۲dpi مناسب جهت چاپ و انواع طراحی های گرافیکی می باشد.
  • حجم این طرح لایه باز و آماده بکگراند نقاشی شده جنگل با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۱ مگا بایت می باشد.

بکگراند نقاشی شده جنگل

جهت دانلود طرح لایه باز و آماده بکگراند لایه باز نقاشی شده جنگل با فرمت psd و کیفیت بالا از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

بکگراند نقاشی شده جنگل psd
بکگراند نقاشی شده جنگل psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 1 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com