Taking too long? Close loading screen.

.

خانه طرح لایه باز عمومی بکگراند لایه باز بکگراند نقاشی آبرنگ فانتزی کودکانه psd

بکگراند نقاشی آبرنگ فانتزی کودکانه psd

طرح لایه باز ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح بکگراند نقاشی آبرنگ فانتزی کودکانه با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون گرافیکی فانتزی می باشد.

از ویژگی های این طرح بکگراند نقاشی آبرنگ کودکانه با فرمت psd و کیفیت بالا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح بکگراند لایه باز نقاشی آبرنگ فانتزی کودکانه مناسب برای طراحی های مهد کودک با فرمت psd و کاملا لایه باز بوده که می توانید از المان های آن در طراحی های گوناگون خود استفاده کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح بکگراند لایه باز نقاشی آبرنگ فانتزی کودکانه مناسب برای طراحی های مهد کودک با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از ۱۰ لایه تفکیک شده می باشد.
  • این طرح بکگراند لایه باز نقاشی آبرنگ فانتزی کودکانه با فرمت psd مناسب برای طراحی های مهد کودک در سایز ۴۰ در ۲۷ سانتیمتر و با رزولیشن ۱۵۰dpi مناسب جهت طراحی و چاپ می باشد.
  • حجم این طرح لایه باز بکگراند نقاشی آبرنگ فانتزی مناسب برای طراحی های کودکانه و مهد کودک ها با فرمت psd تنها ۴ مگا بایت می باشد.

بکگراند نقاشی آبرنگ فانتزی کودکانه

جهت دانلود این طرح لایه باز بکگراند نقاشی آبرنگ فانتزی با فرمت psd و مناسب برای طراحی های کودکانه و مهد کودک پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

بکگراند نقاشی آبرنگ فانتزی کودکانه psd
بکگراند نقاشی آبرنگ فانتزی کودکانه psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 4 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما