Taking too long? Close loading screen.

بکگراند مکعب سه بعدی psd

 بکگراند مکعب سه بعدی psd

طرح لایه باز ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح بکگراند مکعب سه بعدی مناسب برای طراحی کارت ویزیت مهندسین و یا اشخصای که کارهای آماری انجام می دهند می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز بکگراند مکعب سه بعدی با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح بکگراند مکعب سه بعدی مناسب برای طراحی های کارت ویزیت با فرمت psd و به صورت لایه باز بوده و می توانید تغییرات مد نظرتان را در لایه های آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لیاه باز بکگراند مکعب سه بعدی با فرمت psd بیش از ۵۰ لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش می باشد.
  • حجم این طرح لایه باز بکگراند مکعب سه بعدی مناسب برای طراحی کارت ویزیت با فرمت psd تنها ۳۰ مگا بایت می باشد.
  • این طرح لایه باز بکگراند کارت ویزیت مکعب سه بعدی در سایز ۴۴ در ۲۹ سانتیمتر و با رزولیشن ۳۰۰dpi مناسب جهت چاپ و طراحی های حرفه است.

جهت دانلود این طرح لایه باز بکگراند کارت ویزیت مکعب سه بعدی با کیفیت بالا و در سایز مناسب با فرمت psd با بیش از ۵۰ لایه تفکیک شده پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

بکگراند مکعب سه بعدی psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 30 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما