Taking too long? Close loading screen.

.

خانه طرح لایه باز عمومی بکگراند لایه باز بکگراند مهد کودک گرافیکی کارتونی psd

بکگراند مهد کودک گرافیکی کارتونی psd

طرح لایه باز ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح بکگراند مهد کودک گرافیکی کارتونی با فرمت psd و کیفیت بسیار بالا مناسب جهت استفاده در طراحی های کودکانه می باشد.

از ویژگی های این طرح بکگراند مهد کودک کارتونی گرافیکی با فرمت psd و کیفیت بالا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح بکگراند مهد کودک کارتونی گرافیکی ارائه شده در این پست با فرمت psd و کاملا لایه باز بوده و شما دوستان می توانید هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • طرح لایه باز بکگراند مهد کودک کارتونی گرافیکی ارائه شده در این لحظه از سایت با بیش از ۱۰ لایه کاملا تفکیک شده و مناسب جهت طراحی های گوناگون می باشد.
  • این طرح بکگراند لایه باز مهد کودک گرافیکی کارتونی با فرمت psd در سایز ۲۱ در ۲۹ سانتیمتر و با رزولیشن ۳۰۰dpi مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون می باشد.
  • حجم این طرح بکگراند لایه باز مهد کودک گرافیکی کارتونی با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۲۴ مگا بایت می باشد.

بکگراند مهد کودک گرافیکی کارتونی

جهت دانلود این طرح بکگراند لایه باز مهد کودک گرافیکی کارتونی با فرمت psd و کیفیت بالا از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

بکگراند مهد کودک گرافیکی کارتونی psd
بکگراند مهد کودک گرافیکی کارتونی psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 24 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما