Taking too long? Close loading screen.

.

خانه طرح لایه باز عمومی بکگراند لایه باز بکگراند مهد کودک کارتونی psd

بکگراند مهد کودک کارتونی psd

طرح لایه باز ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح بکگراند مهد کودک کارتونی مناسب جهت استفاده در طراحی های کودکانه و طرح های کارتونی با فرمت psd مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون کودکانه می باشد.

ای ویژگی های این طرح لایه باز بکگراند مهد کودک فانتزی کارتونی با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح بکگراند کارتونی و کارت پستال فانتزی مناسب برای طراحی های کودکانه و مهد کودک ها با فرمت psd و کاملا لایه باز می باشد که می توانید از المان های آن در طراحی های گوناگون خود استفاده کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز بکگراند مهد کودک مناسب برای طراحی های مهد کودک ها با فرمت psd بیش از ۵ لایه کاملا تفکیک شده می باشد.
  • این طرح لایه باز بکگراند مهد کودک با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز ۲۸ در ۲۲ سانتیمتر و با رزولیشن ۳۰۰dpi مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون کودکانه می باشد.
  • حجم این طرح لایه باز بکگراند مهد کودک با فرمت psd مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون تنها ۲۲ مگا بایت می باشد.

بکگراند مهد کودک کارتونی

جهت دانلود این طرح لایه باز بکگراند مهد کودک با فرمت psd و کیفیت بالا پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

بکگراند مهد کودک کارتونی psd
بکگراند مهد کودک کارتونی psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 22 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما