Taking too long? Close loading screen.

.

خانه طرح لایه باز عمومی بکگراند لایه باز بکگراند لیست غذا رستوران psd

بکگراند لیست غذا رستوران psd

طرح لایه باز و آماده و قابل ویرایش ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو یک طرح لایه باز و آماده و قابل ویرایش بکگراند لیست غذا رستوران با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت چاپ و طراحی های گوناگون تبلیغاتی گرافیکی فست فود ها می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز و آماده و قابل ویرایش بکگراند تبلیغاتی لیست غذا رستوران با فرمت psd و کیفیت بالا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح لایه باز و آماده و قابل ویرایش بکگراند تبلیغاتی لیست غذا رستوران ها با فرمت psd و کیفیت بالا شامل ۵ لایه تکفیک شده می باشد که می توانید به راحتی تغییرات مد نظرتان در هر یک از لایه های آن اعمال کنید و یا از المان های گوناگون آن در طراحی های گوناگون تبلیغاتی خود استفاده کنید.
  • طرح لایه باز بکگراند آماده لیست غذا رستوران ها با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت چاپ و استفاده در طراحی های گوناگون تبلیغاتی فست فود ها در سایز ۳۰ در ۴۰ سانتیمتر با رزولیشن ۳۰۰dpi می باشد.
  • حجم این طرح لایه باز و آماده بکگراند تبلیغاتی لیست غذا رستوران ها و فست فود ها با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۴۴ مگا بایت می باشد که می توانید آن را در یک فایل zip دریافت کنید.

بکگراند لیست غذا رستوران psd

جهت دانلود این طرح لایه باز و آماده و قابل ویرایش بکگراند تبلیغاتی لیست غذا برای رستوران ها و فست فودها با فرمت psd و کیفیت بالا از سایت تخصصی انیمیشن و موزیک سازها پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

بکگراند لیست غذا رستوران psd
بکگراند لیست غذا رستوران psd

بکگراند لیست غذا رستوران psd
بکگراند لیست غذا رستوران psd

 

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 44 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما