Taking too long? Close loading screen.

.

خانه طرح لایه باز عمومی بکگراند لایه باز بکگراند فانتزی گلبوته اسلیمی psd

بکگراند فانتزی گلبوته اسلیمی psd

طرح لایه باز ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح بکگراند فانتزی گلبوته اسلیمی با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون گرافیکی می باشد.

از ویژگی های این طرح بکگراند لایه باز فانزتی گلبوته اسلیمی با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح بکگراند فانتزی گلبوته اسلیمی با فرمت psd و کاملا لایه باز بوده که می توانید از آن در طراحی های گوناگون خود استفاده کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز بکگراند فانتزی گلبوته اسلیمی با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از ۱۰ لایه کاملا تفکیک شده می باشد.
  • این طرح بکگراند لایه باز فانتزی گلبوته اسلیمی با فرمت psd در سایز ۱۴۸ در ۱۴۱ سانتیمتر با رزولیشن ۷۲dpi مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون گرافیکی است.
  • حجم این طرح بکگراند لایه باز فانتزی گلبوته اسلیمی با فرمت psd تنها ۲۷ مگا بایت می باشد.

بکگراند فانتزی گلبوته اسلیمی psd

جهت دانلود این طرح بک گراند لایه باز فانتزی گلبوته اسلیمی با فرمت psd و کیفیت بالا از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کیلک کنید.

بکگراند فانتزی گلبوته اسلیمی psd
بکگراند فانتزی گلبوته اسلیمی psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 27 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما