Taking too long? Close loading screen.

.

خانه طرح لایه باز عمومی بکگراند لایه باز بکگراند فانتزی گرافیکی آبی psd

بکگراند فانتزی گرافیکی آبی psd

 طرح لایه باز بکگراند ارائه شده در این پست یک بکگراند فانتزی گرافیکی آبی با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون تبلیغاتی فانتزی می باشد.

از ویژگی های این طرح بکگراند لایه باز فانتزی گرافیکی آبی با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح بکگراند لایه باز فانتزی گرافیکی آبی با فرمت psd و کیفیت بالا کاملا لایه باز بوده که می توانید از آن در طراحی های گوناگون خود استفاده کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح بکگراند لایه باز فانتزی گرافیکی آبی با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از ۱۵ لایه کاملا تفکیک شده و مناسب جهت طراحی و چاپ می باشد.
  • این طرح بکگراند لایه باز فانتزی گرافیکی آبی با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز ۳۰ در ۲۰ سانتیمتر و با رزولیشن ۱۵۰dpi مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون و چاپ می باشد.
  • حجم این طرح بکگراند لایه باز فانتزی گرافیکی آبی با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۴ مگا بایت می باشد.

بکگراند فانتزی گرافیکی آبی

جهت دانلود این طرح لایه باز بکگراند فانتزی گرافیکی آبی با فرمت psd و کیفیت بالا پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

بکگراند فانتزی گرافیکی آبی psd
بکگراند فانتزی گرافیکی آبی psd

 

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 4 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما