Taking too long? Close loading screen.

خانه طرح لایه باز عمومی بکگراند لایه باز بکگراند فانتزی کارت پستال کودکانه psd

بکگراند فانتزی کارت پستال کودکانه psd

 طرح لایه باز ارائه شده در این پست از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح بکگراند فانتزی کارت پستال کودکانه با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت چاپ و طراحی های گوناگون مهد کودک می باشد.

از ویژگی های این طرح بکگراند لایه باز فانتزی کارت پستال کودکانه با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • طرح بکگراند لایه باز فانتزی کارت پستال کودکانه با فرمت psd و کاملا لایه باز می باشد که می توانید به راحتی از آن در طراحی های گوناگون خود کمال استفاده را کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح بکگراند لایه باز فانتزی کارت پستال کودکانه با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از ۷ لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش می باشد.
  • این طرح لایه باز بکگراند لایه باز فانتزی کارت پستال کودکانه با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز ۵۰ در ۳۶ سانتیمتر و با رزولیشن ۳۰۰dpi مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون است.
  • حجم این طرح بکگراند لایه باز فانتزی کارت پستال کودکانه با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۴۶ مگا بایت می باشد.

بکگراند فانتزی کارت پستال کودکانه

جهت دانلود این طرح بکگراند لایه باز فانتزی کارت پستال کودکانه با فرمت psd و کیفیت بالا پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

بکگراند فانتزی کارت پستال کودکانه psd
بکگراند فانتزی کارت پستال کودکانه psd

 

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 46 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما