Taking too long? Close loading screen.

.

خانه طرح لایه باز عمومی بکگراند لایه باز بکگراند فانتزی پروانه مهد کودک psd

بکگراند فانتزی پروانه مهد کودک psd

طرح لایه باز و آماده بکگراند فانتزی ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح لایه باز بکگراند فانتزی پروانه مهد کودک با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت چاپ و طراحی می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز و آماده بکگراند لایه باز فانتزی پروانه مهد کودک با فرمت psd و کیفیت بالا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • طرح بکگراند لایه باز فانتزی پروانه مهد کودک با فرمت psd و کیفیت بالا کاملا لایه باز بوده و به راحتی می توانید از المان های آن در طراحی های گوناگون خود استفاده کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح بکگراند لایه باز فانتزی پروانه مهد کودک با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از ۷ لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ می باشد.
  • این طرح لایه باز و آماده بکگراند لایه باز فانتزی پروانه مهد کودک با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز ۴۲ در ۲۹ سانتیمتر با رزولیشن ۳۰۰dpi مناسب جهت چاپ و طراحی های گوناگون می باشد.
  • حجم این طرح لایه باز و آماده بکگراند لایه باز فانتزی پروانه مهد کودک با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۲۹ مگا بایت می باشد.

بکگراند فانتزی پروانه مهد کودک

جهت دانلود این طرح لایه باز و آماده بکگراند فانتزی مناسب جهت مهد کودک ها و مهد های قرآنی با فرمت psd و کیفیت بالا پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

بکگراند فانتزی پروانه مهد کودک psd
بکگراند فانتزی پروانه مهد کودک psd

ابراهیم قلی پور

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 29 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com