Taking too long? Close loading screen.

.

خانه طرح لایه باز عمومی بکگراند لایه باز بکگراند فانتزی نقاشی آبرنگ psd

بکگراند فانتزی نقاشی آبرنگ psd

بکگراند فانتزی نقاشی آبرنگ

طرح لایه باز ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح لایه باز بکگراند فانتزی نقاشی آبرنگ با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت چاپ و طراحی های گوناگون گرافیکی و کودکانه می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز بکگراند فانتزی نقاشی آبرنگ با فرمت psd و کیفیت بالا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • طرح بکگراند فانتزی نقاشی گل به صورت آبرنگ با فرمت psd و کیفیت بالا لایه باز بوده و می توانید تغییرات مد نظرتان را در آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز و آماده بکگراند فانتزی نقاشی آبرنگ با فرمت psd و کیفیت بالا شامل ۵ لایه تفکیک شده و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ می باشد.
  • این طرح لایه باز بکگراند آماده فانتزی نقاشی آبرنگ با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز ۲۵ در ۲۵ سانتیمتر با رزولیشن ۳۰۰dpi مناسب جهت چاپ و طراحی می باشد.
  • حجم این طرح لایه باز بکگراند آماده فانتزی نقاشی آبرنگ با فرمت psd تنها ۲۵ مگا بایت می باشد.

جهت دانلود این طرح لایه باز بکگراند آماده فانتزی نقاشی آبرنگ با فرمت psd و کیفیت بالا پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

بکگراند فانتزی نقاشی آبرنگ psd
بکگراند فانتزی نقاشی آبرنگ psd

 

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 29 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما